بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

 

وبگاه مهدی موعود (عج) در سال ۱۳۹۱ باهدف ترویج فرهنگ مهدوی و کمک به شناخت امام عصر (عج) با ارائه مقالات و محتوای مذهبی در این حوزه شروع به فعالیت نمود. با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، نسبت به مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن، تصمیم به افزایش فعالیت در این عرصه گرفتیم و ان‌شاء‌الله با دعای امام عصر (عج) و حمایت شما عزیزان سعی در بهبود روزبه‌روز و افزایش محتوای موجود در این وبگاه را داریم.

 

با توجه به اینکه وبگاه مهدی موعود (عج) هیچ‌گونه وابستگی به ارگان، نهاد یا موسسه خاصی ندارد و با هزینه شخصی نگهداری و مدیرت می‌شود، لذا به درخواست کاربران محترم، صفحه "حمایت مالی" در وبگاه ایجاد گردید.
 
بدین‌وسیله شما عزیزان می‌توانید نذورات و هدایای خود را جهت مشارکت در اجر معنوی و کمک به ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع)، از طریق درگاه پرداخت آنلاین ایجاد شده، به‌حساب وبگاه مهدی موعود (عج) انتقال دهید.

 

قبل از پرداخت به موارد زیر توجه فرمایید:

 

  • حمایت‌های مالی شما عزیزان، جهت تأمین هزینه‌های وبگاه مهدی موعود (عج) و تولید محتوا توسط این وبگاه می‌شود و مربوط به موسسه مصاف نمی‌باشد. (حمایت از موسسه مصاف در اولویت است)
  • حمایت‌های مالی شما عزیزان، به هیچ عنوان صرف هزینه‌های شخصی نخواهد شد و صرفاً جهت تأمین هزینه‌های وبگاه و تولید محتوای مذهبی و فرهنگی خواهد شد.
  • به‌منظور سهولت در امر پرداخت آنلاین، از درگاه امن پی پینگ (قابل پرداخت با تمامی کارت‌های عضو شتاب) استفاده شده.
  • جهت پرداخت به رمز دوم عابربانک (رمز اینترنتی) نیاز می‌باشد، که از دستگاه خودپرداز قابل دریافت است.
  • هیچ‌گونه محدودیت و سقف پرداخت، برای حمایت مالی وجود ندارد.

 

با تشکر از همراهی شما.


 

حمایت مالی از وبگاه مهدی موعود (عج):

 

جهت ورود به صفحه پرداخت حمایت مالی وبگاه، بر روی یکی از آیکن‌های زیر کلیک فرمایید:

 

__________________________________

 

با ورود به صفحه پرداخت و مشخص کردن مبلغ مورد نظر، به یکی از درگاه‌های معتبر (از بانک‌های رسمی کشور) متصل می‌شوید و پرداخت به‌صورت کاملاً امن انجام خواهد شد.

 

همچنین می‌توانید با اسکن بارکد زیر، وارد صفحه پرداخت شود:

 

(جهت استفاده از طریق نرم افزار بارکدخوان در گوشی موبایل)

 

دانلود نرم افزار بارکدخوان اندروید: دریافت

 


mahdimouood.ir