۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «شفافیت» ثبت شده است

اسامی 90 نماینده منتخب مجلس که تعهدنامه مجلس شفاف را امضا کرده‌اند

بسم الله الرحمن الرحیم

 

۹۰ نفر از منتخبان مردم در مجلس یازدهم، تعهدنامه مجلس شفاف و ضدفساد را امضا کرده اند.

این نمایندگان متعهدشده اند در طول دوران نمایندگی، فقط حقوق بگیر مجلس باشند و از دریافت هدیه، قبول دعوت شرکتهای داخلی و خارجی به سفر خارجی، نوشتن نامه به مسئولان اجرایی برای انتصاب و استخدام اشخاص، خودداری کنند و درآمدها و آرا و مذاکرات غیرمحرمانه کمیسیونها را منتشرکنند.


فهرست ۹۰ منتخب مردم برای مجلس یازدهم به تفکیک استان و حوزه های انتخابیه به شرح زیر است.
دیده بان شفافیت و عدالت ضمن تشکر از همه نامزدهای انتخابات اخیر که این تعهدنامه را امضا کرده اند، از ستادها و هواداران نامزدهای محترم انتخاب شده که این تعهدنامه را امضاکرده اند ولی نام شان در این فهرست نیست، دعوت می کند برای ارائه اطلاعات یا ارسال اصل تعهدنامه امضا شده با ۸۸۹۳۷۵۵۵ یا didebanshafafiat@ تماس بگیرند. به امید مجلسی سلامت و کارامد.

 

اسامی نمایندگانی که تعهدنامه مجلس شفاف و ضدفساد را امضا کرده‌اند:

(به تفکیک استانها و حوزه های انتخابیه)

استان آذربایجان شرقی:

تبریز و...

 روح ا... متفکر آزاد

استان آذربایجان غربی:

خوی و چایپاره

 عادل نجف زاده

 استان اصفهان:

اصفهان

 1.زهرا شیخی - 2.امیرحسین بانکی - 3.مهدی طغیانی - 4.حسین میرزایی

نجف آباد و...

 ابوالفضل ابوترابی

مبارکه

 پروین صالحی

خمینی شهر

 محمدتقی نقدعلی

نایین و...

 الهام آزاد

لنجان

 حسین رجایی

 استان البرز:

کرج

 1.مهدی عسگری - 2.علیرضا عباسی - 3.فاطمه آجرلو

ساوجبلاغ و...

 علی حدادی

 استان بوشهر:

بوشهر و...

 عبدالکریم جمیری

دشتستان

 ابراهیم رضایی

 استان تهران:

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

 1.روح الله ایزدخواه - 2.سیدعلی یزدیخواه - 3. علی خضریان - 4.سیدمحمود نبویان - 5.زهره سادات لاجوردی - 6.زهره الهیان - 7.مرتضی آقاطهرانی - 8.سمیه رفیعی - 9.مجتبی رضاخواه - 10.سیداحسان خاندوزی - 11. الیاس نادران - 12.مالک شریعتی نیاسر - 13. ابولفضل عمویی - 14.مجتبی توانگر - 15. مصطفی میرسلیم - 16.رضا تقی پور انوری - 17.احمد نادری - 18.فاطمه قاسمپور - 19.سیدمحسن دهنوی - 20.غلامحسین رضوانی

  استان چهارمحال بختیاری:

شهرکرد، بن و...

 احمد راستینه

بروجن

 امیرقلی جعفری

اردل، فارسان و..

 قدرت الله حمزه

  استان خراسان جنوبی:

فردوس و...

 مجید نصیرایی

 استان خراسان رضوی:

مشهد و کلات

 1.محمدحسین حسین زاده بحرینی - 2.نصرالله پژمانفر - 3.فاطمه رحمانی - 4.امیرحسین قاضی زاده هاشمی

کاشمر و...

 جواد نیک بین

تربت حیدریه و...

 محسن زنگنه

 استان خوزستان:

اهواز و باوی

 1.مجتبی یوسفی - 2.احمدسراج (راه یافته به دور دوم) - 3.سیدکریم حسینی

آبادان

 سیدمحمدمولوی

ماهشهر و...

حمیدآقاجری

 استان زنجان:

زنجان و طارم

 1.مصطفی طاهری - 2.مهدی باقری

استان سمنان:

سمنان،مهدی شهر...

 عباس گل رو

استان سیستان و بلوچستان:

زاهدان

 1.حسینعلی شهریاری - 2.فداحسین ملکی

 استان فارس:

شیراز

 1.روح الله شجاعیان - 2.روح الله نجابت - 3.سیروس پاک فطرت - 4.جعفرقادری - 5.ابراهیم عزیزی

نی ریز و استهبان

 فرهاد طهماسبی

ممسنی و...

 مجید انصاری

 استان قزوین:

قزوین و...

 1.لطف الله سیاهکلی - 2.فاطمه محمدبیگی

 استان قم:

قم

 1.احمد امیرآبادی - 2.علیرضا زاکانی

 استان کرمانشاه:

کنگاور

 علی رضایی

استان کرمان:

کرمان و راور

 1.محمدرضا پورابراهیمی - 2.محمد مهدی زاهدی

رفسنجان و انار

 حسین جلالی

زرند و...

 عفت شریعتی

 استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه و...

 سیدمحمدموحد

بویراحمد و دنا

 مهدی روشن فکر

 استان گیلان:

رشت

 1.جبار کوچکی نژاد - 2.علی آقا زاده - 3.محمدرضا احمدی

آستانه اشرفیه

 محمدعلی رمضانی

فومن و شفت

 خلیل بهروزی فر

 استان لرستان:

خرم آباد و دوره

 مهرداد ویس کرمی

 استان مازندران:

ساری و میاندرود

 علی بابایی کارنامی

بهشهر و...

 غلامرضا شریعتی

 استان مرکزی:

اراک و...

 1.علی اکبر کریمی - 2.محمدحسن اصغری

 استان هرمزگان:

بندرعباس و...

 احمد مرادی

 استان یزد:

یزد و...

 صالح جوکار

اردکان

 محمدرضا دشتی

تفت و میبد

 سیدجلیل میرمحمدی

 


 

منبع:

دیده بان شفافیت و عدالت (http://daad.ir)

 

  • ۰
  • ۱۲ نظر
    • admin
    • Saturday 29 February 20

    اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضا کرده‌اند (لیست تکمیلی) - (به‌روزرسانی 5 - تا تاریخ 98/12/01 - ساعت 23:00)

    بسم الله الرحمن الرحیم

     

    تعداد امضاء کنندگان تعهدنامه مجلس شفاف تا امشب به تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۸ به روزرسانی شد.

    این فهرست شامل اسامی ۴۷۴ نامزد از استانهای تهران، قزوین، مازندران، اصفهان، سیستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، مرکزی، قم ، خراسان شمالی، یزد، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، البرز، گیلان، فارس، سمنان، کرمان، کرمانشاه، همدان، هرمزگان، کردستان، گلستان، کهکیلویه و بویراحمد است.

    دیده بان شفافیت و عدالت از همه نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم دعوت کرده است این تعهدنامه را امضاکنند و عملکرد شفاف مالی و پارلمانی خود را به نظارت عمومی بسپارند.

     


    لیست تکمیلی

     

    (در تاریخ 98/12/01 - ساعت 23:00 به روزرسانی شد)

     


    استان اصفهان – 47 نامزد

     

    حوزه انتخابیه شهر اصفهان:

    1. مهدی طغیانی
    2. رضاعلی نوروزی
    3. سید حمیدرضا طالقانی
    4. مسعود نیک دستی
    5. محمود معلمی
    6. محمد یزدانیان
    7. رسول بخشی
    8. مجید اجل لوئیان
    9. زهرا شیخی
    10. امیرحسین بانکی
    11. حسین میرزایی
    12. حسن کامران
    13. علیرضا امام میری
    14. مصطفی نصر اصفهانی
    15. صدیق ربیعی
    16. مجید نادرالاصلی
    17. علی شیخ ابومسعودی
    18. زهرا سعیدی
    19. سید علیرضا سمائی
    20. اکبر پولادی

     

    حوزه انتخابیه خمینی شهر:

    1. محسن رضایی
    2. حجت الاسلام والمسلمین نقد علی
    3. حمیدرضا ابرایمی خوزانی
    4. سید حسن مجیدی
    5. سید محمد موسوی
    6. حمیدرضا حقیقی

     

    حوزه انتخابیه لنجان:

    1. میثم مهدیار
    2. الیاس قربانی
    3. حسین رجایی
    4. روح الله نقدی پور
    5. یونس احمدی

     

    حوزه انتخابیه نجف آباد:

    1. ابوالفضل ابوترابی

     

    حوزه انتخابیه نائین، بیابانک:

    1. حسین حسنی
    2. مجتبی اقبال
    3. الهام آزاد

     

    حوزه انتخابیه دهاقان، شهرضا:

    1. سمیه کرمی
    2. محمدرضا آقاجانیان
    3. سعید آقاسی
    4. حبیب اله بهرامی
    5. سید علی حجاری
    6. علیرضا ریاحی
    7. رحیم کریمی
    8. محمدعلی ضیائی
    9. مصطفی کافی
    10. فضل الله کفیل

     

    حوزه انتخابیه فلاورجان:

    1. بهنام طالبی طادی

     

    حوزه انتخابیه مبارکه:

    1. سعید خلیلیان
    2. پروین صالحی
    3. باقر محمدزاده

     

    حوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر:

    1. مجتبی مومنی

     

    حوزه انتخابیه گلپایگان، خوانسار:

    1. سید محمدحسن میرمحمدی

     


    استان تهران – 105 نامزد

     

    حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس:

    1. میثم فرجی
    2. غلامرضا الیاسی
    3. مجید فرهمند
    4. علی رزم آور
    5. محمدرضایی قلعه
    6. عباس کاظمی نجف آبادی
    7. هادی طالبیان مقدم
    8. سید امیر سیاح
    9. مصطفی زمانیان
    10. سید حسین رضوی پور
    11. مجتبی رضاخواه
    12. جواد مشایخ
    13. سید احسان خاندوزی
    14. فاطمه احمدی
    15. نرجس بختیار خلجی
    16. علی طاهری
    17. الیاس نادران
    18. مالک شریعتی نیاسر
    19. ابولفضل عمویی
    20. علی شمسی پور
    21. مجتبی توانگر
    22. وحید یامین پور
    23. بهروز سجودی
    24. محسن جلواتی
    25. علی مطهری (نام پدر: عبادالله – ایشان ارتباطی با علی مطهری نماینده فعلی استان تهران ندارند و صرفا تشابه اسمی است)
    26. سیده صفیه حسینی باغسنگانی
    27. جواد نیکی ملکی
    28. مجتبی ابراهیمی
    29. رضا تقی پور انوری
    30. محمدحسین طاهری آکروی
    31. سید علی یزدی خواه
    32. سید محمدجواد ابطحی
    33. سعید کرمی
    34. احمد سلطانی
    35. علی خضریان
    36. سید محمود نبویان
    37. زهره سادات لاجوردی
    38. بتول نامجو
    39. فاطمه آلیا
    40. آسیه کلاته
    41. زهرا ابوالحسنی
    42. ابوالفضل عفت نژاد
    43. علی اکبر عبادی
    44. محمدحسن حسین زاده
    45. علی فرخ زاد
    46. رجب پناهی
    47. رضا کوشش کرد شولی
    48. مصطفی غربی جله گران
    49. محمدمهدی علمدار میبدی
    50. محمد اسماعیل توسلی
    51. امین پناهی
    52. غلامرضا قدیری
    53. زهره الهیان
    54. احمد ابریشمی
    55. رسول جلیلی
    56. مرتضی آقاطهرانی
    57. سیدمحمدرضا حسینی
    58. مجید صحاف
    59. حسین صالحی کجانی
    60. سعید بیژن
    61. روح الله ایزدخواه
    62. احمد نادری
    63. محمد آقامیری
    64. محمد محمدی پور
    65. محمد طیب صادق
    66. فاطمه قاسم پور
    67. مهدی محمدزاده
    68. منصوره سادت هاشمی
    69. ذبیح الله حسینی نژاد
    70. علی جعفری
    71. سید میعاد صالحی
    72. عابد عابدی جعفری
    73. مهران فتح اله زاده
    74. سعید اخروی
    75. غلامرضا افسری دودران
    76. زهرا رحمانی زاده
    77. غلامرضا شاحسینی
    78. علی دستافر
    79. مصطفی کواکبیان
    80. محمدرضا بادامچی
    81. محمد سلیمانی
    82. مهدی زریباف
    83. سوده نجفی
    84. مجتبی ثابتی
    85. حبیب الله آراسته آراد
    86. زهرا زمانلو
    87. زهرا شیرینی فرد پیله رود
    88. مصطفی میرسلیم
    89. لیلا وثیقی محمود
    90. سعید لک
    91. محمدصادق کوچکی
    92. محسن رسولیان
    93. سمیه رفیعی
    94. محمدصادق کوشکی

     

    حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان:

    1. جواد پاشاپور
    2. محمدباقر ابوالحسنی

     

    حوزه انتخابیه شهریار، شهر قدس و ملارد:

    1. حامد نجفی
    2. حسین اشرفی
    3. زهرا حیدری
    4. محمد وارسته کچلامی
    5. آیت الله یوسفیان توده رودی

     

    حوزه انتخابیه قرچک، ورامین، پیشوا:

    1. احمد رضایی
    2. فاطمه غلامی
    3. سهراب امینیان رضوی

     

    حوزه انتخابیه پاکدشت:

    1. مهدی کرامتی

     

    حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:

    1. محسن اکبری صفر

     


    استان سیستان و بلوچستان - 12 نامزد

     

    حوزه انتخابیه زاهدان:

    1. محمود اسحاقی­نژاد
    2. حسینعلی شهریاری
    3. فداحسین مالکی
    4. شهاب گلوی زاده
    5. محمدرضا غلامی
    6. عباس شیبک

     

    حوزه انتخابیه زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز:

    1. فرهاد شهرکی
    2. محمدمهدی منافی
    3. سیدباقر حسینی

     

    حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، قصرقند:

    1. محمد انور بیجارزهی

     

    حوزه انتخایه خاش و میرجاوه:

    1. علی کرد

     

    حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، بمپور، لگان:

    1. عبدالوحید اکرامی

     


    استان قزوین – 9 نامزد

     

    حوزه انتخابیه قزوین، آبیک:

    1. میثم پیله فروش
    2. محمدباقر آقا علیخانی
    3. مهدی الهیاری
    4. علی فلاح
    5. لطف الله سیاهکلی
    6. فاطمه محمدبیگی
    7. داود محمدی
    8. سید محمدرضا حسینی
    9. یاسر سبحانی فر

     


    استان مازندران – 10 نامزد

     

    حوزه انتخابیه ساری و میاندرود:

    1. حسین شهریاری
    2. علی بابایی کارنامی

     

    حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد:

    1. سیف الدین خلعتبری
    2. هادی شیرزاد

     

    حوزه انتخابیه چالوس، نوشهر، کلاردشت:

    1. علی قربانپور لزرجانی
    2. اسحاق صلاحی کجور

     

    حوزه انتخابیه آمل:

    1. مجید اصغرزاده
    2. حسین صائمی

     

    حوزه انتخابیه نور، محمودآباد:

    1. عبدالوحید فیاضی
    2. صدرالدین متولی

     

    حوزه انتخابیه بابل:

    1. مهدی سعادتی

     

    حوزه انتخابیه بهشهر، نکا، گلوگاه:

    1. غلامرضا شریعتی

     


    استان خراسان رضوی - 45 نامزد

     

    حوزه انتخابیه مشهد و کلات:

    1. محمدحسین حسین زاده بحرینی
    2. سعید شعرباف
    3. علیرضا خدابخشی
    4.  علی  شاملو
    5. مصطفی شادمان
    6. رضا ابوالفضلیان
    7. فاطمه رحمانی
    8. امیرحسین قاضی زاده هاشمی
    9. محمدابراهیم حسینیان
    10. غلامحسین صاحبی
    11. جواد طیار تواتکان
    12. جواد میثاقی فاروجی
    13. نصرالله پژمان فر
    14. علیرضا امیرحسین خانی
    15. علی کریمی
    16. حسین جعفری ده دور
    17. مجید حسینی
    18. جعفر سروری
    19. حمید کفشکتان
    20. مائده پور فتح الله
    21. قربانعلی عربی
    22. محمدذاکر ویرانی
    23. هادی جاویدی صرافان

     

    حوزه انتخابیه درگز:

    1. حامد بیهقی

     

    حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد، بردسکن:

    1. جواد نیک بین
    2. مجید اسماعیل نیا

     

    حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه:

    1. حسین احمدی سلیمانی
    2. حسین سبحانی نیا
    3. محمد تاجیک
    4. سید جمال الدین حسینی
    5. فاطمه قدم باری
    6. سید مهدی حسینی
    7. موسی اشرفی
    8. حسن احمدآبادی
    9. حسن عبدی
    10. دلبر دانشجو
    11. علی دهقان زاده

     

    حوزه انتخابیه تربت حیدریه:

    1. سعید باستانی
    2. محمد ابراهیم زاده چناری
    3. محسن زنگنه

     

    حوزه انتخابیه تربت جام:

    1. غلامرضا اسدالهی

     

    حوزه انتخابیه قوچان:

    1. رمضان مزرجی
    2. علی آذری
    3. مرتضی رحمانی مطلق
    4. سید جلال موسوی تبار

     

    حوزه انتخابیه فریمان:

    1. سید هادی طباطبایی
    2. سید احسان قاضی زاده هاشمی

     

    حوزه انتخابیه چنار:

    1. غلامرضا بخشی زاده

     


    استان خراسان شمالی - 2 نامزد

     

    حوزه انتخابیه شیروان:

    1. محمد محمدزاده قائمی

     

    حوزه انتخابیه بجنورد:

    1. رضا یزدانی

     


    استان خراسان جنوبی - 3 نامزد

     

    حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف، درمیان:

    1. دانیال سعیدی

     

    حوزه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان:

    1. مجید نصیرایی
    2. محمد فردوسی پور

     


    استان مرکزی - ۱4 نامزد

     

    حوزه انتخابیه اراک، کمیجان، خنداب:

    1. معصومه جودکی
    2. احمد قنبری
    3. مهدی صالحی نظام آبادی
    4. ابراهیم میقانی
    5. علی اکبر کریمی
    6. رضا نقدی
    7. اشرف بهادری
    8. راحمه رجایی
    9. حجت ملکی
    10. داود نعیمی
    11. ابوالفضل فخرالاسلام

     

    حوزه انتخابیه شازند:

    1. علیرضا میرزایی

     

    حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش، فراهان:

    1. داود حسینی

     

    حوزه انتخابیه خمین:

    1. روح الله اکبری

     

    حوزه انتخابیه دلیجان، محلات:

    1. محمد جلالی

     


    استان قم - 5 نامزد

     

    حوزه انتخابیه قم:

    1. احمد امیرآبادی فراهانی
    2. محمدمهدی صحیفه سجادیه
    3. میثم لطیفی
    4. شاهین صادقی نسب
    5. علیرضا زاکانی

     


    استان یزد - 11 نامزد

     

    حوزه انتخابیه یزد و اشکذر:

    1. محسن نوفرد
    2. صالح جوکار
    3. مجید عادلی

     

    حوزه انتخابیه اردکان:

    1. محمدرضا دشتی
    2. عبداله عزیزیان نسب
    3. محمدرضا فاضل پور

     

    حوزه انتخابیه مهریز و بافق:

    1. سید محمدرضا به آبادی
    2. سید محمدرضا بیدکی

     

    حوزه انتخابیه میبد و تفت:

    1. قاسم روانبخش
    2. نایب علی خلیلی
    3. سید جلیل میرمحمدی

     


     استان ایلام - 7 نامزد

     

    حوزه انتخابیه ایلام:

    1. حسین رحیمی
    2. مهدی شریفی
    3. محمدتقی قاسمی
    4. سلام امینی
    5. حجت الله شیرزادی
    6. روح الله ناصرزاده

     

    حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان، بدره:

    1. یونس گلی

     


    استان زنجان - ۱1 نامزد

     

    حوزه انتخابیه زنجان:

    1. حسن کریمی
    2. مصطفی طاهری
    3. مهدی باقری
    4. احمد بیگدلی
    5. غلامحسین نظری
    6. سهیلا قیدری
    7. جواد بیات
    8. اسحاق اسماعیلی
    9. روح الله حسنی
    10. اصغر خالقی
    11. معصومه حسنی

     


    استان بوشهر - 8 نامزد

     

    حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه، دیلم:

    1. اسکندر بهروزی
    2. عبدالکریم جمیری

     

    حوزه انتخابیه دشتستان:

    1. مریم پاسالار
    2. ایرج فرایمی
    3. غلامرضا مختاری
    4. ابراهیم رضایی
    5. محمدرضا دهقان فرد

     

    حوزه انتخابیه کنگان، دیرجم، عسلویه:

    1. عسگر جلالیان

     


    استان چهارمحال و بختیاری - ۱۰ نامزد

     

    حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار:

    1. مجتبی نوروزی
    2. قدرت الله حمزه

     

    حوزه انتخابیه شهرکرد، بن، سامان:

    1. اردشیر رئیسی
    2. احمد راستینه
    3. احمد کرمی
    4. محمدمهدی داودپور
    5. حبیب الله فاضلیان

     

    حوزه انتخابیه بروجن:

    1. امیرقلی جعفری

     

    حوزه انتخابیه لردگان:

    1. سید روح الله موسوی
    2. شمس الدین جلیل پیران

     


    استان خوزستان - 25 نامزد

     

    حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی، حمیدیه:

    1. خالد چهارلنگ
    2. سعید جعفری
    3. رضا کلاه کج
    4. داریوش بهپور
    5. مجتبی یوسفی
    6. احمد سراج
    7. محمدامین سیاحی
    8. غلامعلی رضایی
    9. جمشید نقاش دزفولی
    10. جبار سعیداوی
    11. عبدلعلی حدادیان نژاد یوسفی
    12. اکبر یاوری
    13. ناصر سودانی
    14. سید کریم حسینی
    15. ایمان مجدی

     

    حوزه انتخابیه شادگان:

    1. عبدالکریم کعبی اصل

     

    حوزه انتخابیه امیدیه، ماهشهر، هندیجان:

    1. عبدالسعید شریفات
    2. عبدالمحسن فدعمی
    3. حبیب قاسمی
    4. جمال صالح زاده
    5. حبیب آقاجری

     

    حوزه انتخابیه اندیمشک:

    1. محمدجواد حسینی منش

     

    حوزه انتخابیه آبادان، اروندکنار:

    1. علی بهارستانی
    2. سید محمد مولوی

     

    حوزه انتخابیه ایذه، باغملک:

    1. سید مراد حسینی

     


    استان آذربایجان غربی - 15 نامزد

     

    حوزه انتخابیه ارومیه:

    1. سید مجتبی آران
    2. سید احمد غفاری قره باغ
    3. مریم علیزاده ماکو
    4. علی فعال مسکین
    5. رویا علیزاده ماکویی
    6. جعفر غلامپور متین

     

    حوزه انتخابیه خوی و چایپاره:

    1. سعید برومندفر
    2. محمدامین محققی کیا
    3. امین صادق لو
    4. حسن درستی
    5. رضا عطامهر
    6. سید تقی کبیری
    7. کبری رستم زاده
    8. عادل نجف زاده

     

    حوزه انتخابیه میاندوآب:

    1. رضا کبیری

     

    حوزه انتخابیه سلماس:

    1. جعفر نوری یوشانلویی

     


    استان لرستان - 5 نامزد

     

    حوزه انتخابیه خرم آباد و شهرستان چگنی:

    1. محمدرضا ملک شاهی راد
    2. احمد حقی
    3. مهرداد ویس کرمی

     

    حوزه انتخابیه درود و ازنا:

    1. سید ایمان موسوی
    2. عباس کسائی

     


    استان البرز - 19 نامزد

     

    حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد:

    1. حسین مظفر
    2. مصطفی سعیدی سیرایی
    3. امین ریوندی
    4. عمار ایزدیار
    5. محمدجواد کاظمینی
    6. مهدی عسگری
    7. علی پور محمدباروغ
    8. نوید پورجلیلی
    9. اکرم السادات اوجاق
    10. علیرضا عباسی
    11. حسین هاشمی
    12. لیلا یادگاری
    13. طاهره پورشمسیان
    14. هادی جمشیدیان قلعه سفیدی
    15. آجرلو
    16. مهدی جوهری

     

    حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان، نظرآباد:

    1. مصطفی دربندی
    2. علی حدادی
    3. غلامرضا خرم جاه

     


    استان آذربایجان شرقی - 15 نامزد

     

    حوزه انتخابیه تبریز اسکو، آذرشهر:

    1. احمد اسدیان
    2. عزت الله جعفری
    3. محمداسماعیل سعیدی
    4. کاظم بجانی
    5. روح الله متفکر آزاد
    6. علی ساعدی
    7. فهیمه پورعلی بالوجه
    8. سید ابراهیم ابراهیمی نائید
    9. محمداسماعیل سعیدی
    10. مهدی زارعی
    11. محمد حاجی زاده کهنمویی
    12. حسن کربلایی حاجی اوغلی
    13. علی جعفری
    14. محمود پورباقریان آخونی

     

    حوزه انتخابیه شبستر:

    1. محمد بیگ

     


    استان گیلان - 21 نامزد

     

    حوزه انتخابیه فومن و شفت:

    1. خلیل بهروزی فر
    2. محمدعلی محبعلی زاده گشتی

     

    حوزه انتخابیه رشت:

    1. سید رضا مطهری
    2. علی آقازاده
    3. احمدی
    4. محمدرضا عوض نیا
    5. مجید دلاور
    6. جواد رحمانی
    7. جبار کوچکی نژاد
    8. ابراهیم خردکیش

     

    حوزه انتخابیه لنگرود:

    1. امین امیری

     

    حوزه انتخابیه تالش، ماسال، رضوانشهر:

    1. اصغر شمسی پور چوبر

     

    حوزه انتخابیه آستارا:

    1. زهرا سعادتی

     

    حوزه انتخابیه بندر انزلی:

    1. دادرس

     

    حوزه رودسر و املش:

    1. نظرعلی علیزاده

     

    حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:

    1. محمدعلی رمضانی
    2. ریحانه احمدی

     

    حوزه انتخابیه لاهیجان:

    1. ذبیح الله نیک فر
    2. سیدرضا علوی
    3. کمیل مومن

     

    حوزه انتخابیه رودبار، لوشان:

    1. علیرضا کربلایی حسینی

     


    استان فارس - 28 نامزد

     

    حوزه انتخابیه شیراز و رزقان:

    1. روح الله شجاعیان
    2. غلامحسین اسکندری
    3. روح الله نجابت
    4. منصوره طاهری
    5. قاسم مکارم شیرازی
    6. سید اسماعیل حسینی
    7. سیروس پاک فطرت
    8. جعفر قادری
    9. صادق دانش دوست
    10. مریم کرونی
    11. محمدرضا محمدی کشکولی

     

    حوزه انتخابیه ممسنی و رستم:

    1. مجید انصاری
    2. عبدالحمید ندری
    3. فرهاد صفری
    4. جعفر شریفی
    5. علی احمدی

     

    حوزه انتخابیه جهرم و خفر:

    1. علیرضا صحرائیان

     

    حوزه انتخابیه نی ریز، استهبان، بختگان:

    1. سیاوش فیروزی نژاد
    2. اصغر مسعودی
    3. فرهاد طهماسبی

     

    حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت:

    1. نوروز قبادی پور

     

    حوزه انتخابیه آباده و بوانات:

    1. اصغر بلارک

     

    حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان، کامفیروز، پاسارگاد:

    1. ابراهیم ابراهیمی

     

    حوزه انتخابیه فسا:

    1. حجت الله فیروزی
    2. مختار شفیعی

     

    حوزه انتخابیه فیروز آباد:

    1. امین الله قربانی کشکولی
    2. فرزاد مهکویی

     

    حوزه انتخابیه سروستان:

    1. روح الله خالقی

     


    استان سمنان - 8 نامزد

     

    حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر و سرخه:

    1. جمال دامغانیان
    2. عباس گل رو
    3. عباس کاشیان
    4. جواد خسروی
    5. علی آریامنش

     

    حوزه انتخابیه شاهرود و میامی:

    1. سید حسن حسینی شاهرود
    2. احمد عجم
    3. منصوره حورعلی

     


    استان کرمان - 5 نامزد

     

    حوزه انتخابیه کرمان، راور:

    1. محدرضا پورابراهیمی
    2. محمدمهدی زاهدی
    3. سلمان محمدی

     

    حوزه انتخابیه رفسنجان و انار:

    1. حسین جلالی

     

    حوزه انتخابیه زرند:

    1. عفت شریعتی

     


    استان کرمانشاه - 2 نامزد

     

    حوزه انتخابیه کرمانشاه:

    1. حجت الله دمیاد
    2. محمد کرمی راد

     


    استان هرمزگان - 9 نامزد

     

    حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی آباد، ابوموسی:

    1. عباداله علی محمدی معدنوئی
    2. مجتبی ذاکری
    3. احمد مرادی
    4. پرویز سالاری
    5. ابوالقاسم جراره
    6. علی اکبر میرزایی
    7. محمد آشوری
    8. حسن مریدی زاده
    9. زهرا تاج محمد علی نژاد

     


    استان کردستان - 2 نامزد

     

    حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران، دیواندره:

    1. عبدالسلام کریمی

     

    حوزه انتخابیه قروه و دهگلان:

    1. فاطمه فرهادی

     


    استان گلستان - 4 نامزد

     

    حوزه انتخابیه گرگان، آق قلا:

    1. عیسی مهری
    2. سعید بیرقدار
    3. غلامرضا منتظری

     

    حوزه انتخابیه مینودشت:

    1. حسین خان احمدی

     


    استان همدان - 2 نامزد

     

    حوزه انتخابیه همدان و فامنین:

    1. سید حسین موسوی

     

    حوزه انتخابیه اسدآباد:

    1. پیام کهتری انور

     


    استان کهگیلویه و بویراحمد - 7 نامزد

     

    حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی،چرام و لنده:

    1. فرزاد نجات نیا موحد
    2. سید محمد موحد
    3. سید فرزاد سبحانیان

     

    حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا:

    1. نادر منتظریان
    2. حمید واحدی نژاد
    3. مهدی روشن فکر

     

    حوزه انتخابیه گچساران و ماهدشت:

    1. هومن عسگری

     


     

    متن کامل تعهدنامه دیده بان به این شرح است:

     

    اینجانب ……………………….، فرزند ………………. داوطلب نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه ………………………………. در کمال صحت و سلامت عقل متعهد می شوم درصورتی که با رأی مردم وارد مجلس شوم، تعهدات زیر را اجرا کنم و دیده­بان شفافیت و عدالت محقّ است طبق وظیفه ذاتی خود با همکاری و نظارت مردمی، رفتار من را زیرنظر بگیرد و درصورت تخطی‌ام از هریک این تعهدات، ابتدا به خودم تذکر کتبی دهد و اگر اعتنا نکردم، مستندات تخلف من از هریک از این تعهدات را برای اطلاع عموم منتشر کند و موضوع را از مجاری حقوقی و قضایی پیگیری نماید.

    1. در طول دوره نمایندگی، از هیچ شخص حقیقی و حقوقی داخلی یا خارجی، هدیه دارای ارزش مادی خارج از عرف دریافت نکنم.
    2. در طول دوره نمایندگی، عضو هیات مدیره موظف یا غیرموظف هیچ شرکت یا سازمان دولتی، خصوصی یا خصولتی (عمومی غیر دولتی و…) به هر نوع نباشم و به استخدام دولت یا شرکتها و نهادهای دولتی و عمومی غیردولتی در نیایم.
    3. در طول دوره نمایندگی، فقط حقوق و مزایای نمایندگی دریافت کنم و از هیچ شخص حقیقی و حقوقی دولتی یا خصوصی یا عمومی غیردولتی، هیچ نوع حقوق، پاداش، حق مشاوره، کمیسیون، حق جلسه و امثال آنها دریافت نکنم. کسب و کار خصوصی یا خانوادگی قبل از نمایندگی­ام از شمول این تعهد خارج است.
    4. در طول دوره نمایندگی، بجز مأموریت­های رسمی پارلمانی، هیچ سفر خارجی به هزینه اشخاص حقیقی و حقوقی نروم و در مأموریت های رسمی پارلمانی هم هیچ­گونه دریافتی مازاد بر حق قانونی نداشته باشم.
    5. از آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی، حکم ماده ۲۹ قانون برنامه ششم را داوطلبانه اجرا و همه حقوق و همه مزایای دریافتی‌ام از بیت‌المال (شامل شرکتها و موسسات دولتی، عمومی غیردولتی وهرنوع خصولتی) را برای اطلاع عموم مردم منتشر کنم.
    6. برای انتصاب و استخدام کسی در ادارات و شرکتهای دولتی یا وابسته به حکومت ویا توزیع امتیازات حکومتی، هیچگونه توصیه کتبی یا شفاهی نکنم. در مواردی مانند؛ جابجایی کارمندان، دانشجویان و پرداخت وام های خرد، بعد از تشخیص استحقاق اقدام نمایم ولی اقدامات خود را هم شفاف به مردم اعلام کنم.
    7. هر گاه موضوعی در دستور کار کمیسیونها یا صحن قرارگیرد که مستقیما به منفعت شخصی یا کسب ‌و کار خودم یا خانواده‌ام مربوط باشد، موضوع تعارض منافعم را اعلام و از حضور در رأی‌گیری و هر نوع تاثیرگذاری در تصمیم مجلس، خودداری کنم.
    8. در طول دوره نمایندگی، خود را وقف تکالیف تقنین و نظارت کنم و دعوت به عضویت در هیأت علمی دانشگاه­ها و تحصیل در مقطع دکتری را نپذیرم.
    9. در اولین فرصت ممکن، طرح شفافیت آرای نمایندگان و پخش زنده کمیسیونهای مجلس را ارائه کنم و اگر تصویب نشدند، آرای خود را داوطلبانه اعلام و حتی­ المقدور ریز مذاکرات و مصوبات غیر محرمانه کمیسیونهای مجلس را منتشر کنم.
    10. در اولین فرصت ممکن ، طرح لغو مجوزها و امتیازات تخصیص یافته برای نمایندگان ادوار را تهیه و تلاش کنم اجرا شود.

     

    نام و نام ­خانوادگی، تاریخ و امضا و اثرانگشت داوطلب نمایندگی

     

    توجه ۱. امضای تعهدنامه فوق به معنی تایید نامزدهای عضو این پویش توسط دیده­بان شفافیت­ و عدالت نیست.

    توجه ۲. دیده­بان شفافیت ­و عدالت ضمن اعلام اسامی امضاکنندگان این تعهدنامه، در پذیرش درخواست عضویت در این پویش، مختار است و حق دارد هر زمان حضور افرادی را در این پویش مصلحت ندانست، نامشان را از فهرست امضاکنندگان این تعهدنامه حذف کند.

     

    آخرین نسخه تعهدنامه دیده بان شفافیت و عدالت

    جهت مشاهده تصویر با اندازه‌ی واقعی، روی آن کلیک کنید.

     


     

    نمایندگان استانی دیده بان شفافیت و عدالت که آماده اجرای عملیات احراز هویت و اخد تعهدنامه کتبی از نامزدهای داوطلب هستند:

     

    استان آذربایجان شرقی (نماینده استانی دیده بان: محمد علی متفکرآزاد - ۰۹۱۴۳۱۳۴۳۴۱)

    استان آذربایجان غربی (نماینده استانی دیده بان: اروج ولی زادگان - ۰۹۱۴۴۴۶۵۳۵۶)

    استان اردبیل (نماینده استانی دیده بان: سیدحسن عاملی کلخورانی - ۰۹۱۴۱۵۲۸۴۹۴)

    استان اصفهان (نماینده استانی دیده بان: سیدمهران نحوی - ۰۹۱۳۱۱۹۸۹۷۴)

    استان البرز (نماینده استانی دیده بان: جواد رجبی - ۰۹۱۲۱۷۸۰۴۱۱)

    استان ایلام (نماینده استانی دیده بان: محمد تاب - ۰۹۱۸۳۴۱۵۳۹۷)

    استان خوزستان (نماینده استانی دیده بان: غلامرضا اخوان صباغ - ۰۹۱۶۶۱۴۳۴۸۹)

    استان خراسان رضوی (نماینده استانی دیده بان: علی سهیلی - ۰۹۱۵۱۰۰۲۸۳۰)

    استان چهارمحال و بختیاری (نماینده استانی دیده بان: اسفندیار شفیعی هفشجانی - ۰۹۱۳۶۷۷۳۷۳۳)

    استان تهران (کارگروه پویش مجلس شفاف در دفتر مرکزی دیده بان: ۸۸۹۳۷۵۵۴ الی ۷)

    استان زنجان (نماینده استانی دیده بان: فیروز میرزایی - ۰۹۱۲۲۴۱۶۶۰۳)

    استان سمنان (نماینده استانی دیده بان: محمدرسول تجلی - ۰۹۱۲۳۳۱۳۵۶۶) - (نماینده دیده بان در شاهرود: سیدرضا سیدرضایی - ۰۹۱۲۱۷۷۲۶۰۶)

    استان سیستان و بلوچستان (نماینده استانی دیده بان: عیسی ابراهیم زاده - ۰۹۱۵۱۴۱۹۰۷۳)

    استان فارس (نماینده استانی دیده بان: محمدرضا سپهری نوبندگانی - ۰۹۱۷۳۱۶۰۵۰۹)

    استان قزوین (نماینده استانی دیده بان: سیدجعفر شهاب زاده - ۰۹۱۲۱۸۱۱۹۳۰)

    استان قم (نماینده کارگروه پویش: هادی مصدق - ۰۹۱۲۴۷۶۴۶۸۴)

    استان لرستان (نماینده استانی دیده بان: فیروز امیری - ۰۹۱۶۳۶۷۳۰۹۹)

    استان کردستان (نماینده استانی دیده بان: علی شکری - ۰۹۱۸۳۷۳۲۱۹۵)

    استان کرمان (نماینده استانی دیده بان: مجید اعتمادی - ۰۹۱۳۳۴۳۱۰۳۴)

    استان کهگیلویه و بویراحمد (نماینده استانی دیده بان: کریم جانی پور - ۰۹۱۷۳۴۱۲۰۶۱)

    استان کرمانشاه (نماینده استانی دیده بان: بهروز همتی - ۰۹۱۸۱۳۱۴۱۶۰)

    استان گلستان (نماینده استانی دیده بان: حسین فاضل - ۰۹۱۱۳۷۰۹۸۸۵)

    استان گیلان (نماینده استانی دیده بان: عبداله بابایی­پور - ۰۹۱۱۶۱۹۵۶۶۱)

    استان مازندران (نماینده استانی دیده بان: خلعتبری - ۰۹۱۱۲۹۱۹۹۸۲)

    استان مرکزی (نماینده استانی دیده بان: احمد خمجانی فراهانی - ۰۹۱۸۸۶۴۷۶۱۱)

    استان هرمزگان (نماینده استانی دیده بان: شهریار مشیری - ۰۹۱۷۱۶۱۴۲۵۶)

    استان همدان (نماینده استانی دیده بان: ناصر صفایی - ۰۹۱۸۱۱۱۵۸۷۰)

    استان یزد (نماینده استانی دیده بان: محمدرضا رجایی - ۰۹۱۳۱۵۳۶۴۰۰)

     


     

    منبع:

    دیده بان شفافیت و عدالت (http://daad.ir/2020/02/20/19881/)

     

  • ۰
  • ۵ نظر
    • admin
    • Wednesday 19 February 20